Luk alle
Åbn alle

Medlem: Helle M. Adelborg (A)
Medlem: Anders Wolf Andresen (F)
Medlem: Mikkel Dencker (O)
Medlem: Steen Ørskov Larsen (UP)
Medlem: Torben Nowicki Rasmussen (V)
Medlem: Marianne Rosenkvist (Ø)
Medlem: Repræsentant for Københavns Vestegns Politi valgt af Politidirektøren, Københavns Vestegns Politi
Sagkyndigt medlem: Mikael Melander

Formand: Jens Loft Rasmussen, suppleant: Kurt Normark
Medlem (lejerrepræsentant): Erik Nielsen, suppleant Kirsten Jensen
Medlem (udlejerrepræsentant): Vakant, suppleant Steen Ørskov Larsen (UP)
Sagkyndig i sociale forhold: Tina Nordahl Jensen, suppleant Janni Juhl-Petersen

Formand: Kurt Normark, suppleant: Jens Loft Rasmussen
Medlem (lejerrepræsentant): Lis Gunnlaugsson, suppleant: Kirsten Jensen
Medlem (udlejerrepræsentant): Niels Peter Rasmussen, suppleant: Ebbe Sonne Olsen
Sagkyndig i sociale forhold: Tina Nordahl Jensen, suppleant Janni Juhl-Petersen

Medlem: Allan F. Jensen, suppleant Leif Lindhart Nielsen

(-31. december 2020) (Dette nævn nedlægges pr. den 1. januar 2021)
Medlem: Kim Helmersen, suppleant Henrik W. Olsen
Medlem: Peter Dencker, suppleant Marianne Hviid (erstattes af henholdsvis Ivan Fogtmann som medlem og Charlotte H. Larsen (O) som suppleant pr. den 1. juli 2020)

(1. juli 2020-30. juni 2022)
Medlem: Peter Dencker, suppleant Marianne Hviid

(1. januar 2021-30. juni 2022)
Medlem: Kim Helmersen